Ana Sayfa

 
 
 
  

 

Yurtdışı Mümessilliklerimiz

Feige Filling Dolum Makineleri

Satılık Kullanılmış Makinelerimiz

Fuarlardan Görünümler

Bizden Haberler


 • Firmamız ISO/TS16949, ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 denetimlerini başarı ile geçerek sertifikalarını almıştır.
 •   • Firmamız "Feige Filling" firmasının Türkiye Mümessillidir. Ayrıntılar için "tıklayınız."
 •  
   


  Değerlerimiz


  Bayrak Ambalaj, dünyada uygulanan güncel teknolojiyi kullanarak plastik endüstrisinin birçok alanında faaliyet göstermektedir.

  Bayrak Ambalaj, müşterilerine en iyi çözümü en kısa sürede sunmak için makine parkı ve yazılımlara gerekli yatırımı yapmakta ve teknolojisini sürekli yenileyerek günden güne kendini geliştirmektedir.

  Daha kısa sürede, daha ucuza ve daha kaliteli üretim yapabilmek dolayısıyla açık pazarda rekabet edebilmek için teknolojiyi verimli kullanabilmek gerekmektedir. Bu bilinç ile yapısal oluşumunu tamamlamış olan Bayrak Ambalaj, bünyesinde oluşturduğu kadrosuyla endüstriyel tasarım, CAD/CAM, hızlı modelleme ve hızlı kalıpçılık, mühendislik ve imalat konularında, kendi alanlarında dünyanın önde gelen teknolojileri ile tasarımdan üretime kadar uzanan hizmetler sunmaktadır.

  Değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmekteyiz.

  Firmamızın ticari başarısının, pazardaki müşteri ihtiyaçlarını kapsamlı şekilde saptamamız, bu ihtiyaçlara karşılık gelecek yenilikçi ürünleri geliştirme yeteneğimiz ve bunların maliyetlendirilmesiyle yakından ilgili olduğuna inanıyoruz.

   

   


  Misyonumuz


  Bayrak Ambalaj’ın misyonu, dünyadaki en son teknolojiyi takip etmek, kullanmak ve gereken yeni teknolojileri geliştirerek en kısa zamanda, en iyi ürünü sağlayarak müşterilerini memnun etmek, aynı zamanda kişisel bilgi, yetenek ve işbirliğini arttırabilmektir.

   


  Vizyonumuz


  Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerde değişiklikleri kısa sürede yapabilmek, müşterilerimizden gelen özel istek ve siparişlere çok hızlı cevap verebilmek için parametrik yapıda bir tasarım süreci takip etmek. Böylece, hatasız tasarıma odaklanıp, üretim sürecinde sürprizlerle karşılaşmayacağımızı, zaman ve para kayıpları yaşamayacağımızı bilerek, rekabet edebilir ve karlılığı artıracak çözümler üretme azmindeyiz.

   

   

                                                                                                                                  

   

  Adres: Yassıbağ Köyü Kargaoğlu Mevkii No:4 41050
  İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE

   Telefon:
  Vergi Dairesi:

  +90 262 367 44 00
   Alemdar

   Faks:
  Vergi No:

   +90 262 367 44 05
   155 005 3152