Ana Sayfa

 
 
 
  

 

Yurtdışı Mümessilliklerimiz

Feige Filling Dolum Makineleri

Satılık Kullanılmış Makinelerimiz

Fuarlardan Görünümler

Bizden Haberler


 • Firmamız ISO/TS16949, ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 denetimlerini başarı ile geçerek sertifikalarını almıştır.
 •   • Firmamız "Feige Filling" firmasının Türkiye Mümessillidir. Ayrıntılar için "tıklayınız."
 •  
   


  Kalıp İmalatı

  Genelde CAD-CAM sistemimizin devamı olarak kendi tasarımını yaptığımız çeşitli plastik enjeksiyon kalıbı ve şişirme kalıp üretimini gerçekleştirmekteyiz. Birikimimizin Avrupa pazarlarına kalıp sunabilmek için yeterli olduğunu düşünüyoruz. Hedefimiz Avrupa kalitesindeki kalıpları Avrupalı üreticilerden daha ucuza Avrupa pazarına sunmaktır.

  Kalıp imalatımızı; sertifikalı ithal malzeme kullanarak, yüksek hassasiyet ve düşük toleransla, tamamı bilgisayar kontrollü tezgahlarımızda, CAD-CAM teknolojisi ve dinamik kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

  Kalıp imalatında en önemli unsurun, uzun ömürlü kalıpların en az maliyetle üretilmesi olduğunun bilincindeyiz.
  Kalite, estetik ve ekonomik yönden mükemmel bir ürün yüksek kalitede bir kalıp kullanılmadan elde edilemez. Bu nedenle kalıp imalatında kullandığımız malzemeler, modern dünyanın plastik kalıp imalatında kullanılmakta olduğu yüksek kalitede malzemelerdir.

  Kalıphanemizde, aynı zamanda kalıp imalatını tamamlayıcı olarak kalıbın makineye adaptasyonu çerçevesinde gerekli tüm ekipmanları imal etmekteyiz. Bilhassa şişirme kalıplarında blow-pin, ve şişirme makinesi kafasındaki maçalar kalıbı tamamlayıcı ekipmanlardır.

  Kalıp tasarımını tamamen bilgisayar ortamında gerçekleştirmekteyiz. Kalıbın soğutma sisteminin tasarlanmasında ve kalıp içi malzeme akışlarının değerlendirilmesinde de en gelişmiş yazılımlarla çalışmaktayız.


   
       

                        
     

  Adres: Yassıbağ Köyü Kargaoğlu Mevkii No:4 41050
  İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE

   Telefon:
  Vergi Dairesi:

  +90 262 367 44 00
   Alemdar

   Faks:
  Vergi No:

   +90 262 367 44 05
   155 005 3152