Ana Sayfa

 
 
   

 

Yurtdışı Mümessilliklerimiz

Feige Filling Dolum Makineleri

Satılık Kullanılmış Makinelerimiz

Fuarlardan Görünümler

Bizden Haberler


 • Firmamız ISO/TS16949, ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 denetimlerini başarı ile geçerek sertifikalarını almıştır.
 •   • Firmamız "Feige Filling" firmasının Türkiye Mümessillidir. Ayrıntılar için "tıklayınız."
 •  
   


  Ürün Geliştirme


  Ürün Geliştirme,Bayrak Ambalaj’ın farklılıklarından birisidir;

  Ürün Geliştirme genel olarak, ürünün endüstriyel tasarımının oluşturulmasının ardından, üretim maliyetlerini düşürmek, üretim zamanını azaltmak, bunları gerçekleştirirken de ürün kalitesini yükselterek gerekli mühendislik çalışmalarının tamamlanması ile üretim aşamasına gelinmesidir. Bunun yanında, güncel sistem entegrasyonunun bir gereği olan bilgisayar ortamının esnekliği avantajını kullanmaktır.

  Üretilen ürünün iyi, müşterilerin kendilerine sunulan ürün ya da hizmetten memnun olmalarını yeterli bulmuyoruz. Zira rakiplerimizin boş durmayıp, ürünün daha iyisini yapmak için çalışma içinde olmaları ve daha iyi, daha ucuz ya da daha farklı ürünün pazara sunulması her an olasıdır. Bu olasılığı da göz önünde tutarak ürünümüzü geliştirmek, farklılaştırmak, yenilemek ve hatta başka bir ürüne dönüştürmek üzere çalışmalara devam ediyoruz.

  Ürünü geliştirmek; ürünün fiziki yapısını bugünkü görünüşünden ve işlevinden farklı hale getirmek, maliyetini azaltmak, kalitesini yükseltmek demektir. Ürünün kendisini ya da süreçlerini geliştirmek demektir.

  Ürün geliştirme, tasarım süreçlerinin tamamını (parça tasarımı, montaj, analiz, optimizasyon vb.) kendi bünyesinde barındırır. Bu süreçlerde her adımda değişiklik yapılabilir ve bu değişiklik diğer süreçlere yansır.

  Ürün Geliştirme süreci:

  • Endüstriyel Tasarım(CAD)
  • Sanal Mekanik Tasarım
  • Mühendislik, Analiz ve Test(CAE)
  • Hızlı Modelleme
  • Bilgisayar Destekli Kalıp İmalatı (CAM)
  • Üretim

  Yazılım ortamında ürün geliştirme sürecini gösteren yukarıdaki sıralamada işlem sayısı artmış gibi gözükebilir. Nedeni, daha önce geleneksel deneme-yanılma yöntemleri ile sürekli geri dönüşlerden meydana gelen zaman kaybına ek olarak, ürün maliyetlerini de arttıran birçok problemin artık yazılım ortamında çözülüyor olmasıdır. Böylelikle teknolojinin sağladığı kolaylık daha iyi değerlendirilebilmekte ve olumlu etkisi doğrudan üretim verimine yansımaktadır.

  Sonuç olarak ürün geliştirme bir süreçtir. Ürünün geliştirilmesi için bir proje oluşturmak ürün geliştirmenin tüm aşamalarını projede belirtmek, yapılacakları bir proje mantığında yürütmek gerekir. Bu pazara sunum süresini kısaltılmada son derece etkilidir.

   

   
   

  Adres: Yassıbağ Köyü Kargaoğlu Mevkii No:4 41050
  İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE

   Telefon:
  Vergi Dairesi:

  +90 262 367 44 00
   Alemdar

   Faks:
  Vergi No:

   +90 262 367 44 05
   155 005 3152